Kurumsal

Erike Tekstil

Modern teknolojiyi kaliteyle buluşturan ERİKE TEKSTİL,yaklaşık 25 yıldır sektörde her zaman ilk olmayı başardı.Gerek yurtiçinde gerek yurtdışında her zaman pazar payına hakim olan ERİKE TEKSTİL,kalitesinden ve müşteriye verdiği değerden dolayı ilgili piyasasında yükselmeyi hedef olarak belirlemiştir.

NESİC TEKSTİL A.Ş 1993 YILINDA AĞAÇ İŞLERİ SANAYİ SİTESİNDE 2 ADET DAR DOKUMA MAKİNESIYLA ELASTİK KOLON ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞTIR

ERİKE TEKSTİL, İŞİNE VERDİĞİ ÖNEM SAYESİNDE PAZARDAKİ YERİNİ ALMIŞ, İŞ AHLAKINA VE MÜŞTERİLERİNE KARŞI GÖSTERDİĞİ EHEMMİYET SAYESİNDE İSE PAZARDAKİ YERİNİ KORUMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

KOLTUKLARDA VE KANEPELERDE KULLANILAN GİPELİ ELASTİK KOLONLARI VE YATAK KENAR ŞERİTLERİNİ SON TEKNOLOJİ FİKSE VE APRE MAKİNALARIYLA ÜRÜNLERİNİ DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN HALE GETİRMİŞTİR.

ŞU ANDA 5000m2 YENİ FABRİKASINDA 60 ADET DARDOKUMA MAKİNASIYLA AYLIK 4 MİLYON MT KAPASİTEYLE YURT İÇİ NE YURT DIŞINA PAZARLAMAKTADIR.

ERİKE TEKSTİL gelişmiş müşteri hizmetleri destek sistemi ile de müşterilerinin sorunlarını ya da önerilerini önemle dikkate alarak,hızlı bir cevap sistemi oluşturmaktadır.Kalite standartlarından asla taviz vermeyen ERİKE TEKSTİL,bu sayede geniş bir müşteri pörföyüne sahip olmuştur.

ERİKE TEKSTİL teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya  genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

ERİKE TEKSTİL Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmek, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmak.

İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Şirketimiz kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir.

Siteye Git  http://eriketekstil.com.tr/